CZ SK

Vše pro kemp

Kempování nebylo snadnější...

Naše značky

 Oase

Historie dánské společnosti Oase Outdoors se začíná psát v roce 1984. Zakladatel Mogens Arens byl inspirován myšlenkou nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny. S příchodem Henrika Arense v roce 1993 bylo zaměřeno na inovace a charakteristické identity značky.

 

 Outwell

Značka Outwell zprvu zahrnovala malou sbírku propracovaných rodinných stanů a řadu kompaktních doplňků pro potřeby táborníků. Představa, že si koupíte vše pro potřeby kempování, byla úspěšná od samého začátku. Výrobky měly od samého počátku chytré funkce, které usnadňovaly lepší kempování. V současnosti se Outwell prodává ve více než 45 zemích světa. Na inovace a kvalitu je dávána nejvyšší priorita. Sortiment nyní zahrnuje asi 600 výrobků.

 RockwellEarthSpacákŽidle

 

Easy Camp

Po úspěšném zavedení značky Outwell byla zavedena řada outdoorových výrobků speciálně zaměřených na segment mladých lidí a mladých lidí s menšími zkušenostmi z táboření.

StanPlážBatohStůl

 

Robens

Značka Robens vznikla před 40 lety v Německu. Od prvopočátku byly nabízeny dokonalé produkty pro život venku. V roce 2000 se značka stala součástí firmy Oase Outdoors.

 StanSpacákNádobí

 

STS

Počátky této australské značky spadají do 80. let, kdy mladý Roland Tyson začal šít ve své ložnici v Perthu první cestovní obaly na věci a vložky do spacáků. Vedla ho k tomu zejména jeho vlastní touha po lehkém a praktickém vybavení. Výběr se z původních obalů a vložek rozrostl o kuchyňské vybavení, ručníky, mycí prostředky, spacáky, spací podložky až po řadu výrobků Travelling Light, která umožňuje uživatelům nakombinovat a setřídit si výbavu do minimálního objemu a nejnižší možné hmotnosti.

DřezX-KettlePříboryRučníkyKarimatkaŠňůra

 

CG

Výrobky značky Campingaz® nabízí jednoduché a chytré řešení založené na více než šedesátileté zkušenosti. Oveřené generacemi kempařů, díky víře v bezpečné a spolehlivé produkty, které vždy splní očekávání.

VařičVařičBombaVařič

 

Coleman

Značka Coleman představuje využití vysoce kvalitních materiálů, světové znalosti v oboru a snahu o inovaci tak, aby mohla nabídnout praktické, odolné a výkonné produkty, ať už je potřebujete v kempu či drsné divočině. Značka Coleman se zaměřuje na výrobu produktů pro aktivní pohyb v přírodě, a proto usiluje o to, aby tyto produkty pobyt v přírodě zjednodušovaly.

StanMatraceTermoskaBombaStůl

 

ET

Výrobky přední holandské společnosti.

SkleničkySkříňSušákStůl

 

GSI

Výrobky GSI Outdoors jsou dostupné po celém světě a značka GSI proslula skvělou kvalitou, technickými parametry a moderním designem svých výrobků, především ale humorným a zábavných přístupem majitelů k outdooru. V GSI Outdoors se nesnaží přinést na trh převratné novinky díky nějakému „novému zázračnému materiálu", ani díky monumentálnímu tlačení nějaké nepředstavitelné vychytávky. Považují za inovaci stvoření unikátního, leč představitelného a hmatatelného produktu, který odpovídá představám a respektuje hodnoty, které sdílí.

KořenkaStůlSkleničkaZásobník

 

LM

Lifesystems
Cestovní zdravotní pomůcky. Ať už na trekingu v horách, na cestách po světě, nebo třeba doma poskytuje potřebnou ochranu.

LékarničkaLékarničkaRepelenty
Lifeventure
Cestovní doplňky v podobě tašek, baťůžků, peněženek pro pohodlnější cestování. Každý produkt je vyroben ve vysoké kvalitě z nejlepších materiálů dostupných na trhu.

DeštníkTaštičkyToaletní taštičkyZámek
Littlelife
Pro děti a jejich malá dobrodružství. Stylový design, vysoká kvalita provedení a kvalitní materiály.

BatohBatohBatoh

 

LMF

Light My Fire, původem ze Švédska, se specializuje na doplňky používané v přírodě, které jsou stejně dobře použitelné i ve městě. Od rozdělávání ohňů, po stravování - výrobky jsou používány jak dobrodruhy, tak i těmi, co rádi nocují v lesích.

LunchMealSporkSpork

 

Litex

Litex je oblíbená česká značka, která vyrábí plavky, spodní prádlo a sportovní oblečení.

PlavkyPlavkyPlavkyPlavky

 

LG

Specializovaná německá firma na grilování.

GrilGril

 

Varta

VARTA AG je firma založená v Německu vyrábějící elektrické články a baterie pro světový automobilový, průmyslový a spotřební trh.

BaterieMimoňBaterkaČelovka

 

Yate

Český výrobce outdoorových doplňků.

ČelovkaPolštářEšusKarimatkaRučník

 

High Peak

High Peak je jedním z předních výrobců potřeb pro kempování, hlavním cílem je vytvářet inovativní funkční produkty s moderním designem. High Peak navrhuje již více než 30 let potřeby pro kempování se zaměřením na funkčnost a pohodlí, s odpovídajícím poměrem ceny a výkonu. Těsná spolupráce výrobce, produkce a prodeje zaručuje vysoký stupeň flexibility v zavedení nových trendů.

StanStanTermoskaLehátko

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info